• E-mail : info@multiled.com.tr
  • Telefon Numarası: 0352 225 25 55
  • Adres : Osman Kavuncu Blv. No:173/A

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız BATU ENDÜSTRİ TEKSTİL İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ unvanı ile 1997 yılında kurulmuştur. Şirketimiz kuruluş aşamasında Tekstil ve Endüstriyel sektöründe faaliyet gösteren firmalara makine ekipmanları ve yardımcı ürünler olmak üzere hizmet vermiştir. Bu faaliyetlerinin arasına 2002 yılında otomotiv sektörünü katarak otomotiv in OEM ve yan sanayi ürünlerini yedek parça olarak ihracat yapmıştır.

Devamlı suretle yenilik takip eden firmamız 2010 yılında Led sektöründe ar-ge çalışmalarıyla ürünün gelişmelerini ve yeniliklerini dikkatle takip etmiştir. 2015 yılına kadar led konusunda Batu Endüstri ismiyle bu çalışmalarını sürdürmüştür. 2015 Yılında MULTİ LED OTOMASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. şirketi kurularak led sektöründeki faaliyetlerini tamamen bu şirketin çatısı altında toplamıştır. Çalışma istikrarı ve güvenirliliğini güçlendirmek için 2016 yılında ISO 9001 belgesini almayı hak kazanmıştır. Faaliyetimizi led sektörünün endüstriyel alanındaki proje kapsamlı imalatı olan ürünlerinde yoğunlaşarak adından söz ettiren ve aranan bir firma konumuna gelmiştir. Özellikle yüksen tavan armatürlerinde ve belediyeler için yapılan park, bahçe aydınlatmalarında ki çalışmaları büyük beğeni toplamıştır. 2018 yılında bu faaliyetlerimizin arasına katılan IP67 özellikli gömme ve havuz tipi armatürler firmamıza farklı bir vizyon katmıştır.

Müşterilerimizin düşüncelerine ve projelerine çözüm ortağı olan firmamız hizmet faaliyetlerinin yenilerini katarak çalışmalarını sürdürmekten keyif almaktadır. Tüketicimizin aydınlık ışığı olan MULTİ LED  in hedefi daima yenilikçi olmaktır.

BELGELERİMİZ